E-KATALOGLAR
RAL K7 Classic
Teknik Şartnameler
MAKİNA PARKURUMUZ
E-KATALOGLAR
RAL K7 Classic
Teknik Şartnameler
MAKİNA PARKURUMUZ

HAKKIMIZDA

BRV EPOKSİ POLİÜRETAN BOYA A.Ş 1993 Yılından beri Kimya sektöründe edinmiş olduğu tecrübeler ışığında müşterilerine en iyi ürünü ve hizmeti sunma felsefesi ile yola çıkarak İZMİR A.O.S.B de Epoksi ve Poliüretan Yapı Sistemleri, Antikorrozif epoksi ve poliüretan çelik konstrüksiyon ürünleri, Ahşap ve Metal tekneler için epoksi ve poliüretan ürünler, Su bazlı polimer esaslı su yalıtım sistemleri İç ve Dış mekanlarda kullanılan kaplama sistemlerine yönelik ürünlerin üretimine devam etmektedir.

Firmamız kaliteli üretim kaliteli ürün anlayışı ile Avrupa normlarına uygun laboratuar cihazları ve analiz ekipmanlarına sahip ARGE ve Kalite Kontrol Laboratuvarında konusunda uzman mühendis ve kimyager kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek ürünlerini sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretimi yapılan ürünler insan ve çevre sağlığı açısından Avrupa kriterlerinin belirtiği minimum VOC değerlerinin altında üretilmekte insana ve çevreye saygı prensibinden ödün verilmemektedir.

Kalite Kontrol Laboratuvarımızda üretimi yapılan ürünlerin kimyasal ve fiziksel mukavemet testleri ulusal ve uluslar arası standartlarda kontrol edilerek, TSE Belgeli, Avrupa normlarına uygun CE İşaretine sahip yüksek performanslı ürünler üretilmekte olup iç ve dış pazarlara sektörel çözümler sunarak ISO 9001/2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ direktiflerinde en iyi ürünü ve hizmeti üretmeye devam etmektedir.

Vizyon

İnsana, çevreye ve doğaya duyduğumuz saygıyı siparişin alınmasından teslimine kadar geçen her aşamada işlemlere ve ürünlere yansıtmak suretiyle ülkemizde ve dünyada örnek alınacak bir kurum haline gelmek.

Misyon

Müşteri memnuniyeti odaklı, sektöre hizmet veren her müşterilerimizin kendini ortağımız gibi hissettiği bir çalışma prensibi ile beraberce büyüyerek, gelişerek imkansız denilenleri başarmak.

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklı çalışma
  • Çevreyi koruma
  • Sürekli gelişimi ve değişimi esas alma
  • Sosyal paydaşların beklentilerine önem verme
  • İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği
  • Tasarruf
  • Topluma katkıda bulunma
    Kalite Politikamız
Müşteri memnuniyetini temel olarak almak; yasal şartlardan ve mevzuat şartlarından ödün vermemek,

Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak ve eğitimlerine önem vermek,

Yaptığımız tüm işlerde, işi kaliteli, ilk defada doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışmak,
Teknolojik gelişmelere ve sürekli iyileştirmelere açık ve sektöründe öncü kuruluşlarından birisi olmak.

Kuruluşumuzun tüm kademelerinde Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileşmesini sağlamak ve uymak KALİTE POLİTİKAMIZDIR.